50% rabatu na drugi
- CEWE FOTOKALENDARZ

Szczęśliwi czasu nie liczą, oni go celebrują. Końcówka roku to dobry czas na podsumowania i przygotowanie się na kolejne 12 miesięcy. Tworzenie fotokalendarzy z dowolnymi zdjęciami to doskonały pomysł na wyjątkowe i użyteczne dekoracje każdej ściany – sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i coś do własnego domu. Promocja trwa do 20.12.2017.

Prezent od FOTOJOKERA
- 40 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

W grudniu płacisz mniej, a zyskujesz więcej, bo składając zamówienie o wartości przynajmniej 120 zł, otrzymujesz 40 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Nie czekaj z prezentami na ostatnią chwilę, korzystaj z naszej grudniowej promocji już teraz i twórz najlepsze CEWE FOTOKSIĄŻKI, które wręczysz bliskim na Święta. Akcja promocyjna obowiązuje zamówienia złożone do 20.12.2017

CEWE FOTOOBRAZY i FOTOPLAKATY
20% taniej

Szukając pomysłu na prezent świąteczny chcemy dać coś wyjątkowego. CEWE FOTOOBRAZ I FOTOPLAKAT nadaje się do tego doskonale. Na drewnie, na płycie PCV, na akrylu, na płótnie i innych powierzchniach. Samoprzylepny, mniejszy i większy format – zawsze z dowolnym zdjęciem, ale tylko do 20 grudnia z 20% rabatem.

20% rabatu na fotoprezenty

Do serca najlepiej trafiają prezenty… od serca – czyli zaprojektowane samodzielnie, z akcentem osobistym. Nie warto czekać na ostatnią chwilę, ale warto skorzystać z promocji na fotoprezenty w grudniu. Skoro spadły już pierwsze płatki śniegu to w FOTOJOKERZE spadają ceny – akcja promocyjna trwa do 20.12.2017.

Zdjęcia za 0,29 zł

Wspomnienia są po to by je uwieczniać, wracać do nich i przede wszystkim dzielić się nimi, a ważne momenty najlepiej zatrzymuje się na zdjęciach. W Święta nie szczędź bliskim miłych słów i odbitek. Zamów minimum 200 zdjęć w formacie 10 (linia standard), a za jedną fotografię zapłacisz tylko 0,29 zł. Akcja promocyjna trawa do 31.12.2017.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej