Fototerminarze - terminarz foto z Twoimi zdjęciami

Terminarze
TERMINARZ KUCHENNY DUŻY

TERMINARZ KUCHENNY DUŻY

Na czas dostawy

Dzięki naszemu dużemu kalendarzowi kuchennemu możesz udowodnić swój dobry gust: każda strona kalendarza ukazuje Twoje ulubione zdjęcia na skonałym papierze i stylowym wzornictwie.

44,99 zł*
TERMINARZ KUCHENNY

TERMINARZ KUCHENNY

Dla dotrzymujących terminów

Świetny towarzysz w kuchni, gdy zdarza Ci się zapomnieć o ważnej dacie. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz 3-miesięczny zwróci Twoją uwagę. Doskonała ozdoba kuchni, pomagająca w pamiętaniu o odwiedzinach kogoś bliskiego i koncentracji na samym gotowaniu.

od 39,99 zł*
TERMINARZ RODZINNY A4

TERMINARZ RODZINNY A4

Wszystkie rodzinne terminy na właściwym miejscu

Wysokiej jakości terminarz z własnymi zdjęciami i wieloma kolumnami z miejscem na zapiski to funkcjonalny gadżet, który uporządkuje Twoje plany oraz pomoże lepiej dysponować czasem rodzinnym. 

od 59,99 zł*
TERMINARZ RODZINNY A3

TERMINARZ RODZINNY A3

Wszystkie terminy w zasięgu wzroku

Świetne rozwiązanie na uporządkowanie wszystkich rodzinnych terminów. Prócz zalet funkcjonalnych - łatwiej zaplanujesz rodzinny czas - ten terminarz ma też dużo miejsca na zdjęcia Twoich bliskich, będzie więc fajnym gadżetem dla wszystkich domowników.

od 79,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A3

TERMINARZ ŚCIENNY A3

Pamiętaj o tym co ważne

Dużo miejsca na Twoje wyjątkowe zdjęcia. Fotokalendarz A3 wykonasz samodzielnie i bez trudu stworzysz sobie bardzo estetyczną ozdobę, która zawsze przypomni Ci o najważniejszych datach. 

od 59,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A2

TERMINARZ ŚCIENNY A2

Dla rodziny, dla współpracowników, dla gości

Doskonała dekoracja, która pomoże również tam gdzie ważne terminy powinny być widoczne dla wielu osób. W biurze, w domu lub nawet w restauracji. Wygląd kalendarza formatu A2 będzie zależeć od Ciebie - to Twój pomysł i Twoje zdjęcia nadadzą mu indywidualnego charakteru. 

od 129,99 zł*
TERMINARZ A5

TERMINARZ A5

Planowanie terminów może być przyjemne!

To może być Twój indywidualny i elegancki terminarz w formacie A5, który przypomni Ci o każdym wydarzeniu, terminach "nie do zapomnienia" i wszystkich dniach, które z jakiegoś powodu są dla Ciebie ważne. Wygląd tego funkcjonalnego gadżetu zależy od Twojego pomysłu.   

od 59,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY A5

TERMINARZ SZKOLNY A5

Dzięki terminarzowi nigdy się nie spóźnisz

Poręczny format A5 to wygodny przegląd tygodnia zawarty na dwóch stronach. Przyda się każdemu uczniowi, któremu zdarzyło się zapomnieć o pracy domowej, ważnym sprawdzianie lub nawet szkolnych zawodach.

od 59,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej