Fotoksiążka jako prezent na Święta Bożego Narodzenia i nie tylko - Blog FOTOJOKER.pl

Fotoksiążka jako prezent na Święta Bożego Narodzenia i nie tylko

Fotoksiążka na prezent?

Pomysłowym prezentem z okazji Świąt Bożego Narodzenia może być CEWE FOTOKSIĄŻKA – najbardziej popularny, a zarazem prestiżowy produkt CEWE FOTOJOKER. To personalizowany podarunek dla wszystkich najbliższych, który stworzysz  własnych zdjęć i pomysłu. Jeśli Święta to przygotowania, prawda? Świąteczne potrawy, gorączka zakupów i wybieranie prezentów to przyjemny dreszczyk emocji – CEWE FOTOKSIĄŻKA to też przygotowania świąteczne, prezent szyty na miarę.

Jak zacząć?

W celu zaprojektowania wymarzonej, świątecznej CEWE FOTOKSIĄŻKI, sięgamy po bezpłatny program projektowy, aplikację mobilną lub działamy w przeglądarce. Mamy zdjęcia, więc układamy z nich naszą opowieść, a w końcu otrzymujemy wydrukowany egzemplarz. To w wielkim skrócie. Fotoksiążka jest naturalnie wzruszającym prezentem, który wzbudzi uśmiech całej rodziny podczas wigilijnego przeglądania. Zapewnij więc dodatkową rozrywkę rodzinę w ten wyjątkowy dzień i bądźcie jeszcze bliżej siebie.

Fotoksiążka na prezent?

Co wybrać?

Przy tworzeniu fotoksiążki musimy zadbać oto, by wybór i układ zdjęć tworzył od pierwszej do ostatniej strony ciekawą historię. Niech wciąga. Dla jednych będzie sentymentalną podróżą w przeszłość, a dla innych inspiracją na przyszłość. To już wiemy, ale musisz też wybrać. 11 formatów, od 26 do ponad 100 stron, 6 rodzajów druku i jeszcze okładka (miękka, twarda, z uszlachetnieniem czy bez). Musisz zdecydować o kształcie swojej książki, którą później otrzymasz w namacalnej formie.

Poniżej trochę wyjaśnienia w kwestii formatów:

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża – klasyka, najchętniej wybierany format, czyli A4 (21x28cm).

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL – wspomnienia w dużym rozmiarze, więc i o wielkiej, wizualnej mocy. Twardą okładkę można ozdobić kolorami złotym, srebrnym i wypukłym, lakierowanymi literami.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała – (14x13cm) i podobna do formatu mini (15x11cm). Do schowania w kieszeni, świetna na katalog firmowy, ale wyłącznie w miękkiej okładce.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa panoramiczna – modny format na różne opowieści. Jak dla nas to bardziej elegancka zdjęć rodem z social media.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Panoramiczna XXL – twarda i wręcz majestatyczna wizualnie opowieść fotograficzna.

Więcej o formatach poczytasz na naszej stronie. Dzięki tym informacjom Twoja fotoksiążka na prezent powinna być jeszcze lepiej spersonalizowana.

A z nowości i dla młodości?

Oprócz naszych “klasycznych” formatów, mamy też stosunkowo nowe propozycje. CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure i CEWE FOTOKSIĄŻKA Dziecięca, to trochę inne spojrzenie na fotoksiążki. 22 zdjęcia na 22 stronach – nie więcej, nie mniej. Kameralny format, a jednocześnie świetna jakość i modny prezent również na Święta. Jedną stworzysz w dedykowanej aplikacji mobilnej, a drogą w przeglądarce. Każda ma swoje unikalne zalety, które doceni nie tylko młodzież, ale i… dzieci.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *